Transport Tychy

transport tychyNasza firma zapisuje już trzecią dekadę istnienia w branży transportowej żaden mało profesjonalny przewoźnik nie byłby wstanie przetrwać tak długo jeżeli nie podchodził by z należytym pietyzmem do wykonywania swoich usług. Daliśmy się poznać jako rzetelna firma przewozowa, mamy ugruntowaną pozycje na rynku usług transportowych. Choć główną specjalizacją naszej firmy są przeprowadzki i transport mebli jak większość firm z tego segmentu rynku wykonujemy z powodzeniem inne usługi transportowe w tym transport towarowy. Do państwa dyspozycji samochody o bardzo zróżnicowanej zabudowie oraz kubaturze do 4 ton ładowności i około 35m3 pojemności.

Auta te znakomicie się nadają do wykonywania drobnicowych przewozów towarowych. Wszystkie nasze pojazdy mają na wyposażeniu rampy załadowcze a to rekomenduje nas do szybkiego transportu towaru na paletach. W najnowszej naszej ofercie można znaleźć nie często spotykaną odmianę przewozu przesyłek polegającego na szybkim i sprawnym transporcie od 1 do 5 palet w terytorium miasta Tychy. Jeśli masz taką potrzebę zadzwoń, a my podstawimy samochód z windą oraz wózkiem paletowym, gdzie kierowca samodzielnie załaduje ładunek, następnie go przewiezie we wskazany adres oraz sam rozładuje Państwa towar. Cena tego serwisu uzależniona od ilości przewożonych palet.

Samochody naszej firmy doskonale dają sobie radę również w innych rodzajach usług transportowych, szczególnie kiedy zachodzi konieczność załadunku lub rozładunku towaru bokiem auta lub jego górą. Nasi kierowcy w przeciągu kilku minut potrafią adoptować auto do takiego załadowania.
Naszą ofertę transportową uzupełniamy przewozem specjalistycznym ciężkich elementów, takich jak pianina, kasy pancerne, maszyny, piece. Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych współpracy.